Par laivu nomu

Jau vairāk kā desmit gadus Kanoecentra laivu noma piedāvā lieliskus laivu nobraucienus ģimenēm ar bērniem, pa skaistākajām Latvijas vietām Kurzemes reģionā. Esam izstrādājuši lieliskus laivošanas maršrutus. Mūsu laivu nomā darbojas cilvēki ar lielu pieredzi aktīvās atpūtas jomā. Visi maršruti, pirms piedāvāt klientiem, tiek pārbaudīti nobraucienos. Kanoecentra laivu noma piedāvā kanoe laivas, kajakus, SUP airdēļus. Inventārs tiek komplektēts ar airiem un vestēm. Par papildus samaksu ir iespējams noīrēt sauso mantu somas, kas lieliski pasargās no samirkšanas jūsu drēbes un mantas. Laivas un pārējais inventārs tiek piegādātas izvēlētā maršruta sākuma vietā, un savāktas finišā. Nodrošinām šoferu pārvešanu pēc automašīnām.
Rezervācijas pieņemam laicīgi. Vēlamais laivu skaits (attiecas mājaslapā norādītās cenas) ir 8 laivas. Ja Jūsu atpūtai nepieciešams mazāks laivu skaits, tad par to transportēšanu un cenu vienosimies atsevišķi, atkarībā no tā, kāds attālums būs veicams līdz Jūsu izvēlētajam maršrutam! Laivu nomas rezervāciju vēlams veikt vismaz divas nedēļas pirms plānotā brauciena, lai arī Jums pietiktu laika sagatavoties.
Pirms kontaktējaties ar mums, Jums vajadzētu zināt aptuvenu laivu skaitu un datumu, kurā plānojat braucienu.
Atkarībā no Jūsu vēlmēm, varam ieteikt jau izstrādātus un pārbaudītus maršrutus, vai izstrādāt maršrutu speciāli Jūsu prasībām.

Par laivu rezervāciju prasām 50% no pakalpojuma summas, pārējo summu līdz nobrauciena sākumam.
Ieteikums Jums!

Laivas no un uz upi nesiet bez bagāžas.  Laivās bagāžu lieciet tikai tad, kad laivas ir jau ielaistas ūdenī. Laivas turiet paralēli krastam.

Apmetnes vieta jāmeklē laicīgi, vēlams, pusotru stundu pirms satumšanas. Kad noskatīta piemērota apmetnes vieta, laivas jāuzvelk augšā krastā, jāapgāž otrādi un jānovieto drošā attālumā no ugunskura. Uz laivām, kā arī laivās, kad tās atrodas uz sauszemes sēdēt nedrīkst!

Apmetnes būtu vēlams ierīkot tām paredzētās vietās, lai nerastos domstarpības ar zemes īpašniekiem. Ugunskuram izmantojiet kritušus kokus un zarus.
Ejot gulēt, atkritumus sametiet vienā maisā un palieciet zem kādas no apgāztajām laivām. Tieši to pašu iesakām darīt ar pārtiku, pretējā gadījumā, tā var pievilināt meža dzīvniekus un putnus. Atstājot apmetni, savāciet visus atkritumus!Tos varat atstāt tiem speciāli paredzētās vietās vai pie mums. Tā kā laivotāju uz upēm ir daudz, atstāsim aiz sevis visu sakoptu, lai ir patīkami pašiem un citiem. Aptuveni stundu pirms maršruta beigām, sazinieties ar mūsu kontaktpersonu un ziņojiet, ka tuvojaties galapunktam. Galapunktā, cik iespējams, izmazgājiet no laivām dubļus un citiem netīrumiem.

Piedāvājam populārākos ūdenstūrisma maršrutus Kurzemē.
 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info