Kurzemes uzņēmēju dienas pulcē gan maizes cepējus, gan Tēvzemes sargus

liepajniekiem.lv
http://www.liepajniekiem.lv/zinas/bizness/kurzemes-uznemeju-dienas-pulce-gan-maizes-cepejus-gan-tevzemes-sargus-186195
27/05/2016

Šodien, 27.maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā sākās izstāde “Uzņēmēju dienas 2016”, ko svinīgi atklāja satiksmes ministrs Uldis Augulis, kurš ieradies vizītē Liepājā, pārliecinājās portāls.

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Liepājas pilsētas organizētais pasākums “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016” Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies divas dienas – šodien un rīt, 28.maijā.

Pasākums pulcina vairāk nekā 150 dalībnieku no visa Kurzemes reģiona. Izstādē apmeklētājiem iespējams iepazīties ar visdažādāko jomu pārstāvjiem, sākot no maizes cepējiem un beidzot ar Tēvzemes sargiem – ir ražotāji, pakalpojumu sniedzēji un arī zemessargi.

Kurzemes uzņēmēji ne tikai no Liepājas un apkaimes, bet arī Kuldīgas, Ventspils u.c. pulcējušies vienuviet, lai piedāvātu izklaidējošu, informējošu un prieku raisošu pasākumu.

Izstāde ļaus iepazīties ar Kurzemes reģiona uzņēmējiem, piedāvājot apskatīt klātienē ražotāju produkciju un novērtēt vietējo pakalpojumu sniedzējus, uzsver LTRK pārstāvji.

    Kā portālam, pēc izstādes atklāšanas iepazinies ar tās piedāvājumu, atzina U.Augulis, viņaprāt, ikvienam uzņēmējam ir svarīgi sevi parādīt: “Iepazīstoties ar izstādi, redzēju tādas lietas, ko pat nevarēju iedomāties, ka tās tiek ražotas Latvijā, Kurzemē un Liepājā. Izstāde ir tā vieta, kur uzņēmējiem sevi parādīt, iepazīstināt ar sevi. Lai būtu darba vietas un uzņēmējdarbība attīstītos.”

Savukārt Liepājas mērs Uldis Sesks, sastapts iepazīstoties ar Kurzemes uzņēmēju piedāvājumu, portālam teica: “Izstādes saistībā ar uzņēmējdarbību notiek teju ik gadu vai vismaz katru otro gadu. Izstāde “Ražots Liepājā” pamatā pulcē Liepājā ražojošos uzņēmumus, savukārt šajā reizē aptverta plašāka Kurzemes teritorija.”

Arī viņš uzskata, ka izstāde ir vērtīga: “Te vienkopus ir ļoti plašs uzņēmējdarbības spektrs, ko mēs ikdienā nevaram redzēt vienkopus. Tāpat apsveicami, ka izstādes ietvaros notiks arī biznesa forums un uzņēmēju tikšanās un sadarbības veidošana. Komunikācija un viedokļu apmaiņa palīdz uzņēmējdarbības attīstībā.”

Sadarbībā ar laikrakstu “Dienas Bizness” izstādes ietvaros norisināsies Biznesa iespēju forums, kurā tiks apskatīti vairāki aktuāli temati, piemēram, eksporta veicināšana un plašās iespējas dažādās mērķa valstīs. Uzņēmēji saņems noderīgu informāciju, paplašinot uzņēmējdarbības attīstības iespējas gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

“Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016” apmeklētājus priecē arī kultūras programma, kurā ir iespējams izbaudīt zīmola “Latvijas labums” aktivitātes, kā arī visa Kurzemes reģiona kolektīvu uzstāšanās, piedāvājot atraktīvu un patīkamu kultūras devu. Kā neatņemama pasākuma sastāvdaļa pašmāju produkcijas cienītājiem būs arī “Latvijas labums” degustācijas, kā arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš pie pasākuma norises vietas.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info