Apmaksa un piegāde


Apmaksasa
Interneta veikalā www.kanoecentrs.lv ir iespējams norēķināties ar pārskaitījuma palīdzību.
 
Pārskaitījuma norēķina kārtība:
 1. Interneta veikalā izvēlies produktus un pievieno tos pirkumu grozam izmantojot spiedpogu „pirkt”
 2. Kad visi produkti, ko vēlies iegādāties ir ievietoti pirkumu grozā – ej uz pirkumu grozu un apstiprini savu pirkumu izmantojot spiedpogu „turpināt”.
 3. Pirkuma otrajā solī Tev ir jāievada visa prasītā informācija pēc iespējas precīzāk. Kad tas ir paveikts, izmantojot spiedpogu „turpināt” nonāksi pasūtījuma apstiprinājuma solī.
 4. Pasūtījuma apstiprinājumā tev ir pieejama visa informācija par tavu pasūtījumu. Pārbaudi šo informāciju un vajadzības gadījumā izmantojot saiti „Atpakaļ” vari palabot jebkuru informācijas vienību pirms pasūtījuma veikšanas.
 5. Pirms norēķina veikšanas soļa tev ir jāpiekrīt www.kanoecentrs.lv lietošanas noteikumiem.
 6. Kad noteikumi ir apstiprināti un veikts pirkums, uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins. Veicot pārskaitījumu, obligāti jānorāda pasūtījuma numurs.

Piegāde
 1. Klients, iegādājoties preces interneta veikalā www.kanoecentrs.lv, var izvēlēties preču piegādes veidu.
 2. Klients, izvēlējies preču piegādes pakalpojumu, apņemas sniegt precīzu piegādes adresi.
 3. Klients apņemas saņemt preces pats personīgi. Tajos gadījumos, kad viņš pats to personīgi nevar izdarīt, bet preces piegādātas norādītajā adresē, balstoties uz Pircēja pieteikuma informāciju, Pircējam nav tiesības celt pret Pārdevēju pretenzijas dēļ preču piegādes nevēlamai personai.
 4. Preces var piegādāt pats Pārdevējs vai viņa pilnvarots pārstāvis.
 5. Maksa par piegādes pakalpojumiem ir atkarīga no piegādes adreses, preču svara un izmēra
 6. Piegādes maksu pārdevējam ir tiesības mainīt.
 7. Preču piegādes termiņš ir sākot no 2 darba dienām līdz 4 nedēļām. Piegādes termiņš tiek paziņots Klientam individuāli, nosūtot tam e-pasta vēstuli.
  1. Ja vienā pasūtījumā tiek pievienoti produkti ar dažādiem piegādes laikiem, tad tam tiks piemērots ilgākais piegādes periods.
 8. Saņemot sūtījumu, Pircējam kopā ar Pārdevēju vai viņa pilnvarotu personu ir jāpārbauda sūtījuma un preces (-ču) stāvokli, jāparaksta rēķins, pavadzīme vai cits sūtījuma, pakalpojumu dokuments. Pircējam, parakstot rēķinu, pavadzīmi vai citu sūtījuma, pakalpojuma dokumentu ir jāapstiprina, ka sūtījums ir saņemts labā stāvoklī, bez ārējiem defektiem (tādiem, kurus var redzēt apskatot preci no ārienes, kuru izraisītāji varētu būt kas cits, ne ražošanas process).
 9. Ievērojot, ka sūtījuma iepakojums ir bojāts (saburzīts, slapjš vai savādākā veidā ārēji sabojāts), prece (-ces) ir bojāta (-as) vai prece (-es) ir nepareizas komplektācijas, Pircējam tas ir jāatzīmē rēķinā, pavadzīme vai citā sūtījuma dokumentā. Pārdevēja vai viņa norīkota pārstāvja klātbūtnē Pircējam jāuzraksta brīvas formas sūtījuma (vai) preces (-ču) bojājuma (negadījuma) akts. Pircējam, šo darbību neizdarot, Pārdevējs Pircēja priekšā ir atbrīvots no atbildības par preces (-ču) bojājumu, ja vien šo bojājumu pamats nav ražošanas process vai preču komplektācijas kļūda, kuru nevar pamanīt aplūkojot sūtījuma preces no ārienes.
 10. Gadījumos, kad Klients saņemot preces, pamana, ka sūtījumā nav atbilstošās preces vai preces nav pareizā izmēra, krāsas vai citas neatbilstības, Klientam nekavējoties jāinformē SIA “BEAVER” .
 11. Preces nejaušas nozaudēšanas vai bojājuma risks pāriet uz Pircēju brīdī, kad Pircējs saņem Pasūtījumu.
 12. Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Klientam, tās nozaudēšanas pasta (kurjerpasta) dienesta darbinieku vainas dēļ piegādes brīdī, Pārdevējs atlīdzina klientam apmaksātās preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.
 13. Preces tiek piegādātas kopā ar PPR par tām, kas kalpo kā, rēķins par piegādātajām precēm un piegādāto preču garantijas dokuments.
 14. Klients tiek lūgts norādīt pareizo piegādes adresi un kontaktinformāciju, pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

Piegādes laiki un izmaksas
Piegādes un saņemšanas veidi:
 1. Preču saņemšana veikalā adrese: "Jūras", Bernāti, Nīcas pag., Nīcas nov., LV-3473
 2. Eksprespasts
 3. DPD kurjers
 4. Omniva pakomāti
Preču piegādes izmaksas pa Latvijas teritoriju tiek aprēķinātas individuāli ņemot vērā preces svaru un piegādes vietu.
Piegādes termiņš:
Atkarībā no Jūsu izvēletās preces, piegādes laiks var variēt no 2 dienām līdz 4 nedēļām.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info