Par mums


Beaver ir ūdens tūrisma inventāra ražotājs, kas Latvijā pazīstams jau 10 gadus, bet Skandināvijas valstīs jau vairāk kā 30 gadus.
Latvijā arvien lielāku popularitāti gūst nobraucieni ar Beaver kanoe laivām. Lielākie šīs aktīvās atpūtas cienītāji izvēlas iegādāties savas kanoe laivas, tā kļūstot neatkarīgi no laivu nomas piedāvājumiem. Sava laiva – tas ir personiskāk. Tāpat Beaver kanoe laivas izvēlas tūrisma un aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji, kuriem piedāvājumā ir laivu noma.
Beaver izgatavo vairāku modeļu un modifikāciju kanoe laivas – Beaver Deck, Beaver Lux un Beaver Active Lux. Kanoe laivas ir ar unikālu dizainu. Tās ir ar nelielu svaru, tāpēc ir viegli pārvietojamas, un ar lielu kravnesību, kas ļauj paņemt līdzi visu nepieciešamo, lai dotos nobraucienā uz vairāk kā divām dienām. Beaver kanoe laivas tiek piegādātas trīs darba dienu laikā, ja prece pieejama noliktavā. Beaver komanda strādā pie tā, lai noliktava būtu nokomplektēta un kanoe laivas vienmēr pieejamas.
Beaver kanoe laivas tiek ražotas Eiropas Savienībā. Tām ir CE atbilstības deklarācija un 24 mēnešu garantija.
Pēc nepieciešamības, laivas komplektējam ar airiem, glābšanas vestēm, laivu treileriem.
Ja Jums ir īpašas vēlmes, sazinieties ar Beaver, jo mēs strādājam ar katru klientu individuāli! Mēs sniedzam konsultācijas Eiropas Savienības finansēto fondu apguvē, ja esat nolēmuši iegādāties tūrisma preces.
Beaver tiek piedāvāta arī laivu noma, kas ir lieliska alternatīva, ja nemēdzat bieži doties laivu nobraucienos, vai ir apstākļi, kas liedz iegādāties vai uzglabāt savu laivu.
 
Kapēc BEAVER Kanoe?
 
Beaver kanoe ir izturējusi laika pārbaudi.
 
  • Pārbaudīta lieliskā  performancē ar stingriem, bet svarā viegliem korpusiem.
  • Seklais korpuss visām mūsu kanoe dod pārsteidzošu stabilitāti un lieliskas gaitas īpašības.
  • Iespēja izvēlēties apdares veidus.
  • Mūsu cenas ir vienas no konkurētspējīgākajām nozarē.
  • Visas Beaver kanoe laivas ir roku darbs.


BEAVER ir oficiālais TENTIPI pārstāvis Latvijā un Lietuvā. 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info