Kanoe priekšrocības


Beaver kanoe ir pietiekoši daudz vietas visai ģimenei ar mantām!
Beaver kanoe laivas ir lieliskas arī priekš laivu īres!
Beaver kanoe laivas ir 100% roku darbs!


Piedāvājam trīs veidu Beaver Kanoe:
  • Beaver TT505 Deck
  • Beaver TT505 Lux
  • Beaver Aktiv Lux

Beaver Kanoe priekšrocības pret kajaku un otrādi.
Kanoe, laivā jūs varat piekļūt visām mantām. Jūs varat arī apgriezties pa 180 grādiem un sēdēt priekšgala sēdeklī tandēma kanoe, vai sēdēt centrā solo kanoe, lai atrastu ērtāko vietu. Pamēģiniet, to izdarīt kajakā.
Beaver kanoe ir daudz priekšrocību. Daudzi cilvēki izvēlas Beaver kanoe, lai dotos piedzīvojuma izbraucienā aizsargājamos ezeros un upēs. Beaver pa ūdeni slīd bez skaņas. Dabas draugi novērtē Beaver kanoe, kad agrā rītā, bez skaņas slīdot pa straumi upē, var vērot bebrus, kuri ar interesi pavada laivu. Vai stirnas upes krastā, kuras veldzē slāpes.
Jūs varētu domāt par "sit-on-top" kajakiem. Vienu lietu, Jūs ātri sapratīsiet! Šīs laivas ir domātas karstām vasaras dienām. Sit-on-top Jūs sēžat zemu, un lielākā daļā laivu ir drenāžas caurumi sēdeklī. Jums ir pastāvīgi jāsēž mitrumā. Tie nav īsti piemēroti vēsā laikā rudenī, vai pavasara dienā uz upes, kad ir vieni no skaistākajiem nobraucieniem. Braucot ar dubulto airi, ir jāatceras, ka no aira patstāvīgi tecēs ūdens. Pat ja airim ir pilienu aizsargi. Tāda problēma nepiemeklēs Jūs ja izvēlēsities airēt ar vienlāpstiņu kanoe airi.
Vēl viena problēma, kas bieži ir dzirdama ir par sēdēšanas komfortu kajakā. Daudzi cilvēki uzskata, ka ir ļoti neērti sēdēt ar izstieptām kājām uz priekšu, kur nav alternatīva stāvokļa ilgu laiku. (Lai redzētu, vai šī sēdēšana varētu būt ērta, mēģiniet sēdēt uz spilvena ar muguru pret sienu, izstieptām kājām taisni priekšā.) Kanoe laivas ir ļoti universālas, šajā sakarā, lietojot standarta sēdekļa atzveltnes ir daudz, iespēju atrast ērtāko iekārtojumu laivā. Vēl viena neērtība ir ar iekāpšanu un izkāpšanu no kajaka, it īpaši situācijās, kad kajaks nav krastā. Labs piemērs tam varētu būt, ja Jums ir jātiek ārā no laivas, lai pārnestu laivu pār šķērsli. Krituši koki, sēklis un tml.  Tikt laukā no kajaka šādos apstākļos bieži ir visai neērti.  Šis process ir visai daudz vienkāršots, Beaver kanoe.

Makšķerēšana
Ir daudz priekšrocību makšķerēšanai ar Beaver. Ar Beaver laivu Jūs varat braukt arī pie salīdzinoši lielas pretstraumes. Beaver laivā ir pietiekoši daudz vietas visam nepieciešamajam aprīkojumam. Beaver Kanoe ir pietiekoši ērta spininga mētāšanai. Minēju, ka ar dubulto lāpstiņu airi, tek ūdens. Bet šīs neērtības var pieciest, ja kanoe Jums jāvada vienam. Ar dubulto airi, kanoe laivas vadīšana vienam cilvēkam, grūtības nesagādā.

ATPŪTAS izbrauciens dabā
Attiecībā uz atpūtas izbraucieniem, tipiska ģimenes laiva ir ar trīs vietām. Pieaugušie izvietojas laivas galos, bērni sēž pa vidu laivai. Ja bērni ir pietiekoši lieli, viņi izvēlēsies paši airēt savu laivu. Ir arī četrvietīgas kanoe, bet dēļ lielā svara, ir nepraktiskas, jo dēļ iegrimes un svara ir grūtāk vadāmas un biežāk ķeras uz sēkļiem. Piebildīšu ka kajakiem ir arī savas priekšrocības. Lielākā daļa cilvēku mūsdienās meklējot aktīvo atpūtu dabā, tomēr priekšroku dod kanoe laivām dēļ praktiskā pielietojuma.

Beaver kanoe priekšrocības pār kajakiem.
  1. Beaver Kanoe laivas var airēt solo, tandēmā vai ar pasažieriem.
  2. Beaver Kanoe jums ir lieliska priekšrocība, sēdēt augstāk, dodot jums iespēju redzēt tālāk.
  3. Beaver kanoe jums ir vieglāk piekļūt mantām.
  4. Beaver Kanoe jūs varat vadīt vairākās pozīcijās, kā sežot tā stāvot uz viena, vai abiem ceļiem.
  5. Beaver Kanoe laivā ir vieglāk iekāpt un izkāpt.
  6. Beaver Kanoe laivā ir nesalīdzināmi daudz vairāk vietas, kā kajakā.

 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info