• Tentipi Eldfell Pro

  Siltums un komforts nelabvēlīgākajos apstākļos. Atbrīvojieties no mitruma un aukstuma, radot siltu, mājīgu atmosfēru, žāvējiet apģērbu, gatavojiet ēdienu un baudiet mājas komfortu ar Eldfell krāsni Ziemeļu tipī.
  Skaits pieejams: 1
  Statuss: Prece ir noliktavā.
  Cena:
  950.00

  Eldfell krāsns
  Siltums un komforts nelabvēlīgākajos apstākļos. Atbrīvojieties no mitruma un aukstuma, radot siltu, mājīgu atmosfēru, žāvējiet apģērbu, gatavojiet ēdienu un baudiet mājas komfortu ar Eldfell krāsni Ziemeļu tipī. Ar savu izdomu pilno dizainu, efektīvu siltuma pārraidi, zemu svaru un vieglu apkalpošanu, Eldfell ir Ziemeļu tipī sirds un uzticams draugs aukstā un mitrā laikā. Vienkāršas krāsnis siltumu lielāko daļu izplata caur dūmvadu, bet Eldfell dizains nozīmē, ka sadegšana notiek tuvāk zemei, radot vairāk siltuma iekšpusē Ziemeļu tipī, nodrošinot efektīvāku siltumu gatavošanai un samazinot koksnes patēriņu.

  Eldfell piemērots visiem Adventure telšu izmēriem no 5. lieluma un lielākām, izmantojot vienu un to pašu krāsns korpusu, bet atšķirīgus dūmvadu garumus. Krāsns ir izgatavota no nerūsējošā tērauda un tiek piegādāta savā speciāli izgatavotajā koka kastē.

  Konstrukcijai Visi tehniskie elementi ir izstrādāti, lai apmierinātu prasības par zemu svaru, labu darbību un izturību.

  Sadegšanas kamera ir plaša un aptuveni 50 cm garumā, lai uzņemtu garas malkas pagales, zarus. Izvelkamais izolācijas caurule aizsargā telts audumu pat stiprā vējā. Dzirksteļu ķērājs aizsargā gan telti, gan apkārtējo teritoriju. Lai novērstu iegrimšanu sniegā, izmantojot sniega laikā, krāsns kājās ir  stiprinājumi atbalsta zariem.

  Dūmvadu pagarinājumi:
  Eldfell piemērots telšu izmēriem 7, 9 un 15, izmantojot dažādu dūmvadu pagarinājumu skaitu. Pamata krāsns komplekts piemērots telšu izmēram 5.

  Dūmvadu pagarinājuma caurules, 1 gab. izmēram 7,  2 gab. izmēram 9 un 3 gab. izmēram 15.

  Eldfell modelis) 5, 7, 9, 15 Svars (kg)

  telts modelis 5    14.1 kg

  telts modelis 7    14.5 kg

  telts modelis 9    15.0 kg

  telts modelis 15   15.4 kg

  Izmēri iepakojumā (mm): 320 x 380 x 650

  Datu lapa: https://tentipi.com/public/downloads/ah_9Z/ENG_Eldfell.pdf

  IZMANTOJIET UGUNI DROŠI! Tentipi® Adventure teltis ir izstrādātas, lai ļautu izmantot atklātu uguni vai krāsni, padarot tās par māju visos laika apstākļos. Pirms aizkurinat uguni, pārliecinieties, ka esat pilnībā kompetents risināt saistītos riskus. Sekojiet instrukcijām un ugunsdrošības padomiem, kas ir pievienoti jūsu telts instrukcijā.

Saistītās preces
 • Prece ir noliktavā.

  Tentipi Safir 9 cp

  2650.00 €
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info